Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

ÇOCUKTAN AL HABERİ 5 ARALIK CUMARTESİ SAAT 17.00

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

5 ARALIK CUMARTESİ/17.00

Genel İzleyici

SÜRPRİZLERLE DOLU BİR PROGRAMA HAZIR OLUN

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi‘nde bugün; Özgün Bayraktar, Doğan Akdoğan ve Dilşah Demir yarışacak. Günün ana soruları, “Anneler mi daha çok telefonla konuşur yoksa babalar mı?” ve “Geceler mi daha uzundur yoksa gündüzler mi?” olacak.

Doğa‘nın oyuncu dostlarını yarışmacı olarak karşısında görünce çok şaşıracağı bu bölümde programa yen i sevimli minik Ena Sedefçi katılacak. Aras, gezip görmek istediği yerleri anlatırken herkesi çok şaşırtacak; Kami‘nin Nasreddin Hoca fıkrası ve sorulara verdiği cevaplar yine kahkahalar attıracak. Luna ise Doğa ile birlikte Kırmızı Başlıklı Kız oyununu canlandıracak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 5 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli