Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 3 OCAK PAZAR SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

3 OCAK PAZAR/17.00

Genel İzleyici

SEVİMLİ MİNİKLERLE EĞLENCEYE HAZIR OLUN

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Selin Çavuşoğlu, Ersel Şibil ve Rabia Selen Akkuzu yarışacak. Günün ana soruları, “Kırmızı ışıkta mı daha çok beklenir yoksa yürüyen merdivende mi?” ve “Sadece özel günlerde mi çiçek alınır?” olacak.

Melisa‘nın sorulara verdiği cevaplara çok güleceğiniz bu bölümde Ena‘nın asabi halleri herkesi çok eğlendirecek. Kami ve Ali Demir ise yepyeni bilgiler verecek.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 3 Ocak Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli