Sıradaki içerik:

KARISINDAN DAYAK YEDİĞİ İÇİN EVİ TERK ETMİŞTİ – MÜGE ANLI HABER

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 28 ŞUBAT PAZAR SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

28 ŞUBAT PAZAR/17.00

Genel İzleyici

SAĞLIK ÇALIŞANLARI YARIŞIYOR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; sağlık çalışanları Dr. Semih Müşfik Bilal, Derya Demirel, Zeynep Çelik yarışacak. Günün ana soruları, “Çocuklar annelerine mi daha çok benzer yoksa babalarına mı?” ve “Hayvanlar da güler mi?” olacak.

Çocuktan Al Haberi bu bölümde, pandemi döneminde özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımızı yarışmacı olarak ağırlayacak. Melisa, çocukların uyumamak için kullandıkları bahaneleri ve evdeki yeni planlarını anlatıp herkesi çok güldürecek. Sevimli minik Aras, gelecek ile ilgili planlarını paylaşırken, Kami de Aslan ve Fare hikayesini anlatacak. Luna ise yine stüdyodakilere ve ekran başındakilere püf noktalar öğretecek.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 28 Şubat Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli