Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 27 ŞUBAT CUMARTESİ SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

27 ŞUBAT CUMARTESİ/17.00

Genel İzleyici

SEVİMLİ MİNİK ELA’NIN HABER SPİKERİ TAKLİDİNE ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Zahit Mert Özen, Yeşim Salgut, Aral Seskir yarışacak. Günün ana soruları, “Büyükler mi daha çok kıyafet kirletir yoksa çocuklar mı?” ve “Kapı çaldığında anneler mi açar yoksa babalar mı?” olacak.

Duru‘nun isteğiyle yarışmacıların ve Doğa Rutkay Kamal’ın çocukluk anılarını anlatacakları bu bölümde Kami, mozaik pasta tarifiyle herkesi çok güldürecek. Uygar, son araştırma konusu olan suyun kaldırma kuvvetini anlatırken, Ela ise haber spikeri taklidiyle çok şaşırtacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 27 Şubat Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli