Sıradaki içerik:

ELİF TAYURAK ANNESİNİN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ DETAYLARI ANLATTI! – NELER OLUYOR HAYATTA

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 27 ARALIK PAZAR SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

27 ARALIK PAZAR/17.00

Genel İzleyici

ÇOCUKLARIN YENİ YIL DİLEKLERİ NELER?

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Tolga Alişoğlu, İrem Çınar Kırmızıgül ve Ece Nasuhoğlu yarışacak. Günün ana soruları ise “Çocuklar anne-babalarıyla mı uyur yoksa kendi odalarında mı?” ve “10’dan geriye saymazsak yeni yıla girmiş sayılmaz mıyız?” olacak.

2020’nin son bölümünde tüm çocukların yeni yıl dilekleri ve yeni yılla ilgili sorulara verdiği cevaplar herkesi çok eğlendirecek.

Küçük kurabiye Aras‘ın tatlılığı ve cevapları sizleri çok güldürecek. Kami ve Doğa, soğuk esprileriyle stüdyoyu kahkahalara boğacak. Uygar ise mikroskobuyla yaptığı araştırmalardan sonra faydalı bilgiler verecek.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde eğlence sizleri bekliyor!

Çocuktan Al Haberi”, 27 Aralık Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli