e
sv

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 26 ARALIK CUMARTESİ SAAT 17.00

171 okunma — 25 Aralık 2020 14:34

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

26 ARALIK CUMARTESİ/17.00

Genel İzleyici

ÇOCUKLARIN BİRBİRİNDEN İLGİNÇ YANITLARI SİZLERİ ÇOK GÜLDÜRECEK!

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Begüm Kıranel, Ufuk İlker Şaşmaz ve Umut Koç yarışacak. Günün ana soruları ise “Aşçı olmak mı daha zordur yoksa pilot olmak mı?” ve “Diş fırçasıyla resim yapılır mı?” olacak.

Bu bölümde yeni sevimli minik Ela ile tanışacaksınız. Kami, yeni bir Nasreddin Hoca fıkrasıyla yine herkesi kahkahalara boğarken Ena, tatlı asabi halleri ve sorulara verdiği cevaplarla çok eğlendirecek. İkizlerin yaşadığı fikir ayrılıkları ise hem stüdyodakileri hem ekran başındakileri çok güldürecek. Uygar‘ın, pilot olan yarışmacımızı da şaşırtacak kaptan pilot anonsunu ve mızıka çaldığı kendi bestesini dinleyeceksiniz.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 26 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli