Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 24 OCAK PAZAR SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

24 OCAK PAZAR/17.00

Genel İzleyici

GÜNÜN SORULARINA SEVİMLİ MİNİKLERDEN İLGİNÇ CEVAPLAR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Bestami Köse, Barış Zümrüt ve Ece Çamcı yarışacak. Günün ana soruları, “Kışlık yemek hazırlığını anneler mi yapar nineler mi?” ve “Çölde mi daha çok kum vardır yoksa denizde mi?” olacak.

Melisa‘nin kendi yaptığı kuklalar ile ilgili bilgi verdiği bölümde Aras, küçük roka tarlasını gösterecek. Kami, Nasreddin Hoca fıkrası ve cevaplarıyla yine herkesi çok güldürecek. Ena, çok sevdiği cadılarla olan yeni hikayesini anlatırken, ikizlerin “Hangimiz daha uzun?” tartışmasına Doğa Rutkay Kamal son noktayı koyacak. Ela ise ileride olmak istediği yeni mesleğiyle çok şaşırtacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 24 Ocak Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli