Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 23 OCAK CUMARTESİ SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

23 OCAK CUMARTESİ/17.00

Genel İzleyici

MİNİKLERİN RENKLİ DÜNYASIYLA
EĞLENCE HIZ KESMİYOR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Bayram Efe, Gizem Akduman ve Hakan Kocadağ yarışacak. Günün ana soruları, “Anneler mi çocuklarının fotoğrafını daha çok çeker yoksa babalar mı?” ve “Büyükler mi daha çok gürültü yapar yoksa çocuklar mı?” olacak.

Aras‘ın yeni öğrenmeye başladığı İngilizce dilinde sizleri karşılayacağı renkli bölümde Kami‘nin sorulara verdiği cevaplar yine herkesi çok güldürecek. Ena, asabi halleri ve verdiği cevaplarla eğlence dolu dakikalar yaşatırken, Ela‘dan çiçekler ve ağaçlarla ilgili yeni bilgiler öğreneceksiniz.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 23 Ocak Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli