Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 20 ARALIK PAZAR SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

20 ARALIK PAZAR/17.00

Genel İzleyici

ÇOCUKLARLA EĞLENCEYE HAZIR OLUN

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Beyza Yeşil Mısırlı, Seray Kumbağ ve Tuğçe Şimşek yarışacak. Günün ana soruları ise “Anneler mi daha çok alışveriş yapar yoksa babalar mı?” ve “Her ağacın meyvesi olur mu?” olacak.

Kami stüdyoda mantı yerken Doğa ablasına ve yarışmacılara yakalanacak. Aras küçük bir sihirbazlık gösterisi sergilerken, Emir‘in sürpriz hediyesi Doğa Rutkay Kamal’ı çok duygulandıracak. Luna ise jimnastik hareketleriyle stüdyodakilere ve ekran başındakilere kilo vermenin yolunu öğretecek.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 20 Aralık Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli