Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 2 OCAK CUMARTESİ SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

2 OCAK CUMARTESİ/17.00

Genel İzleyici

ÇOCUKLARLA YILIN İLK HAFTA SONU
KAHKAHA DOLU GEÇECEK

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Pınar Dura Özer, Yunus Şerit ve Azra Ataysagğın yarışacak. Günün ana soruları, “Bebekler önce anne mi der yoksa baba mı?” ve “Ay çiçeği, Ay’da mı yetişir?” olacak.

Emir‘in stüdyodaki ve ekran başındaki herkese nasıl rapçi olunacağını göstereceği bölümde Ela, abisiyle yaşadığı maceraları anlatacak. İzmirli Aras‘la çiğdem ve çekirdek nedir öğrenirken, Kami‘nin sorulara verdiği yanıtlara yine çok güleceksiniz. Ena‘nın sizler için söylediği şarkıyı çok seveceksiniz.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 2 Ocak Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli