Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 19 ARALIK CUMARTESİ SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

19 ARALIK CUMARTESİ/17.00

Genel İzleyici

SEVİMLİ MİNİKLERLE KAHKAHA HIZ KESMİYOR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; İlker Sırtıkırmızı, Yonca Samlı ve Yosun Haktanır yarışacak. Günün ana soruları ise “Büyükler mi daha çok hayal kurar yoksa çocuklar mı?” ve “Penguenler uçabilir mi?” olacak.

Melisa ve Ena‘nın cevaplarına çok güleceğiniz bu bölümde Aras, en sevdiği hayvanların isimlerini tam söyleyemediği için yine çok eğlendirecek. Kami ise bilmeceleri, soğuk esprileri ve cevaplarıyla herkesi kahkahalara boğacak. Emir, uçma hayalini gerçekleştiren Hezarfen Ahmet Çelebi’nin hikayesini ve uçağın icadını anlatacak. Uygar da stüdyoda eğlenceli bir deney yapacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 19 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli