Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 16 OCAK CUMARTESİ SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

16 OCAK CUMARTESİ/17.00

Genel İzleyici

EĞLENCE DOLU BİR BÖLÜM SİZLERİ BEKLİYOR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Onur Sermik, Özüm Çakır ve Deniz Deliç yarışacak. Günün ana soruları, “Hakemler mi daha çok düdük kullanır yoksa trafik polisleri mi?” ve “Kendimiz için mi güzel giyiniriz yoksa başkaları için mi?” olacak.

Fotoğrafçı olmaya karar veren Aras‘ın, Doğa Rutkay Kamal’ın ve stüdyodaki yarışmacıların fotoğraflarını çekeceği eğlence dolu bölümde Kami, anlattıkları ve verdiği cevaplarla yine herkesi kahkahalara boğacak. Luna, Türkçedeki en uzun tekerlemeyi ezberleyip şaşırtacak ve Doğa Rutkay Kamal ile yarışmacılardan tekrar etmesini isteyince komik anlar yaşanacak. Melisa ise Doğa ve yarışmacılarla sessiz sinema oynayacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 16 Ocak Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli