Sıradaki içerik:

TV8″ SURVIVOR 2021 – 9 MAYIS PAZAR – 20.00″

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 14 ŞUBAT PAZAR SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

14 ŞUBAT PAZAR/17.00

Genel İzleyici

SEVİMLİ MİNİKLERLE EĞLENCE HIZ KESMİYOR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Gözde Gezer, Onur Vurgun, Deniz Aydoğan yarışacak. Günün ana soruları, “Anneler mi işlerini daha çabuk bitirir yoksa babalar mı?” ve “Sadece kartopu oynarken mi eldiven takarız?” olacak.

Şef olmak isteyen sevimli minik Aras, tatlı tarifi verirken Melisa, sağlıklı ve dengeli beslenme üzerine bilgiler öğretecek. Kami, inşaatlara olan ilgisiyle herkesi çok güldürecek. Emir, satranç hakkında bilgiler aktarırken, Doğa Rutkay Kamal’ın taklidini yapacak. Ela ise ilk yardım çantasında neler olması gerektiğini izleyicilerle paylaşacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 14 Şubat Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli