Sıradaki içerik:

TV8″ SURVIVOR 2021 – 9 MAYIS PAZAR – 20.00″

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 13 ŞUBAT CUMARTESİ SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

13 ŞUBAT CUMARTESİ/17.00

Genel İzleyici

SEVİMLİ MİNİK EMİR, MAÇ SPİKERİ OLUYOR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Dilek Dilan Saydut, Barış Ataş, Asi Güner yarışacak. Günün ana soruları, “Büyükler mi birbirine daha çok yardım eder yoksa çocuklar mı?” ve “Bulaşık yıkarken mi daha çok su kullanırız yoksa banyo yaparken mi?” olacak.

Kami ve Doğa Rutkay Kamal’ın soğuk esprilerine çok güleceğiniz bu bölümde Emir, maç spikeri olup heyecanlı bir maç anlatacak. Ela ise kendi bestelediği şarkıyı söyleyerek herkesin beğenisini toplayacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 13 Şubat Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli