e
sv

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 13 MART CUMARTESİ SAAT 16.30

168 okunma — 11 Mart 2021 16:57

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

13 MART CUMARTESİ/16.30

Genel İzleyici

SEVİMLİ MİNİKLERDEN İLGİNÇ YANITLAR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Samim Arda Akoğul, İlayda Selin Adakaya, Murat Dereli yarışacak. Günün ana soruları, “Büyükler mi daha sabırlıdır yoksa çocuklar mı?” ve “Soğuk çorba olur mu?” olacak.

Melisa ve Doğa Rutkay Kamal’ın İngilizce konuşmasını izleyeceğiniz bu bölümde Ena‘nın yanıtları yine çok güldürecek. Kami, suyu boşa harcamamak için neler yapmamız gerektiğini öğretirken, Ela ise uzun boylu olmak için neler yaptığını ve evdeki rekabeti paylaşacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 13 Mart Cumartesi günü saat 16.30’da yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli