Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 13 ARALIK PAZAR SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

13 ARALIK PAZAR/17.00

Genel İzleyici

MİNİK MELİSA İLE TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Tuğçe Çağlı Akgüloğlu, Oğuzhan Coşkun ve Nuray Kayabıyıkoğlu yarışacak. Günün ana soruları ise “Büyüklerin mi daha çok arkadaşı vardır yoksa çocukların mı?” ve “Kışın da sivrisinek olur mu?” olacak.

Yeni sevimli minik Melisa ile tanışacağınız bu bölümde küçük doktor Aras‘tan acaba neler öğreneceksiniz? Emir, Doğa ile birlikte lades oynarken Luna, kuklasıyla birlikte küçük bir gösteri yapacak. Ena‘nın kostümü ve sorulara vereceği yanıtlar ise programda eğlence dolu anlar yaşatacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 13 Aralık Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli