Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 12 ARALIK CUMARTESİ SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

12 ARALIK CUMARTESİ/17.00

Genel İzleyici

ÇOCUKLARIN RENKLİ DÜNYASI SİZLERLE BULUŞUYOR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Taha Ayberk Erdoğan, Merve Çetinkaya ve Didem Özkan yarışacak. Günün ana soruları ise “Sihirbazlar mı daha çok eşya kaybeder yoksa çocuklar mı?” ve “Tuzsuz yemek olur mu?” olacak.

Kami‘nin soğuk esprileriyle Doğa‘yı ve yarışmacıları çok eğlendireceği bölümde Uygar, yarış pistlerine hazırlanmış bir şekilde sizleri karşılayacak. Aras‘ın kaç yaşında olduğuyla ilgili yine kafası çok karışırken, bu anlar sizleri kahkahalara boğacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 12 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli