Sıradaki içerik:

ELİF TAYURAK ANNESİNİN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ DETAYLARI ANLATTI! – NELER OLUYOR HAYATTA

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 10 OCAK PAZAR SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

10 OCAK PAZAR/17.00

Genel İzleyici

ÇOCUKTAN AL HABERİ’NDE KAHKAHA
EKSİK OLMUYOR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Gamze Akbulut, Burak Kayacan ve Gökçe Asatekin yarışacak. Günün ana soruları, “Büyükler mi daha çok yalnız kalmak ister yoksa çocuklar mı?” ve “Sokaklar da evler gibi her gün temizlenir mi?” olacak.

Melisa‘nın gitarıyla birlikte küçük bir konser vereceği renkli bölümde Kami, sorulara verdiği cevaplarla yine herkesi çok güldürecek. Emir, futbol hakkında bilinmeyenleri anlatırken Aras, “Daha Dün Annemizin” şarkısını söyleyecek. Ela, kedi yuvasının nasıl yapıldığını gösterirken, Ena‘yı yine kim kızdırmış ve annesiyle neler yaşamış hep birlikte öğreneceğiz.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 10 Ocak Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli