Sıradaki içerik:

BKM İMZALI RAMO’DAN BİR TANITIM DAHA!

ÇOCUKLARIN BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ CEVAPLARINA ÇOK GÜLECEKSİNİZ!

ÇOCUKLAR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

.

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

.

ÇOCUKLAR  .

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

.

Çocuktan Al Haberi‘nde bugün; Selver Kübra Akkaya, Ayten Çiloğlu ve Okan Bilgin yarışıyor. Günün ana soruları; yazın piknik yapmak mı daha eğlencelidir yoksa denize girmek mi, süper kahramanların kıyafetlerini anneleri mi seçer oluyor.

.

.

Aras‘ın küçük bir Göztepe amigosu olduğunu görecek ve Ali Demir‘in süper kahramanlar hakkındaki düşüncelerine çok şaşıracaksınız.

.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla, minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

.

“Çocuktan Al Haberi”, 10 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli