e
sv

ÇOCUKLARIN BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ CEVAPLARINA ÇOK GÜLECEKSİNİZ!

148 okunma — 09 Ekim 2020 00:24
ÇOCUKLAR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

.

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

.

ÇOCUKLAR  .

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

.

Çocuktan Al Haberi‘nde bugün; Selver Kübra Akkaya, Ayten Çiloğlu ve Okan Bilgin yarışıyor. Günün ana soruları; yazın piknik yapmak mı daha eğlencelidir yoksa denize girmek mi, süper kahramanların kıyafetlerini anneleri mi seçer oluyor.

.

.

Aras‘ın küçük bir Göztepe amigosu olduğunu görecek ve Ali Demir‘in süper kahramanlar hakkındaki düşüncelerine çok şaşıracaksınız.

.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla, minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

.

“Çocuktan Al Haberi”, 10 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli