e
sv

BÜYÜK İLGİ GÖREN VE SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLAN ‘ALEV ALEV’İN BİRİNCİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

164 okunma — 25 Ekim 2020 20:33
ALEV ALEV

SHOW TV’NİN MERAKLA BEKLENEN YENİ DİZİSİ ‘ALEV ALEV’ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

 

Show TV’de ekrana gelecek, Ay Yapım imzalı, yayınlanan tanıtımları ile büyük ilgi gören, çarpıcı ön izleme sahnesiyle sosyal medyada gündem olan ‘Alev Alev’ için geri sayım başladı. 5 Kasım Perşembe akşamı ekran yolculuğuna başlayacak olan dizinin ilk bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu. “Sarnıçtaki erkeklerin çoğu kurtulurken, kadınlar kurban oldu!” sözlerinin damga vurduğu tanıtımda ardında dev bir prodüksiyonun olduğu yangın sahnesi izleyenlerin nefeslerini kesiyor.

ALEV ALEV  

Cemre’nin (Demet Evgar) kızını da alıp kaçma planı yaptığı tanıtımda sarnıçta çıkan yangın her şeyi alt üst ediyor. Görkemli yardım gecesinde yükselen alevler, karakterleri ve hikayeleri birbirinden farklı üç kadının hayatını sonsuza kadar değiştiriyor. Cemre’nin kendisini yangında ölmüş olarak göstermek istemesi dikkat çekerken, Çiçek (Hazar Ergüçlü) ve Rüya’nın (Dilan Çiçek Deniz) nasıl kurtulacağı şimdiden büyük merak konusu oluyor. Yangın adeta bir can pazarına sahne olurken seyircileri soluksuz bir hikayenin beklediğinin sinyallerini veriyor.

 

Kadın, aile içi şiddet, adalet, güzellik gibi her an konuşulan gündelik hayatın içindeki temaları kendine özgü diliyle ele alacak ‘Alev Alev’, vereceği anlamlı mesajlar ve dikkat çekeceği konularla ekran başındaki izleyicilere de cesaret ve ilham kaynağı olmaya hazırlanıyor. Kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ve Zuhal Olcay’la birlikte Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve Toprak Can Adıgüzel gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, sezonun en iddialı yapımlarından biri olacağını gösteriyor.

 

‘Alev Alev’, 5 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

 

İşte Alev Alev’in 1. Bölüm Tanıtımı;

 

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/alev-alev-1-bolum-3-fragmani/90544

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli