Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN – SEZON FİNALİ – 2 TEMMUZ CUMA – SAAT 20.00

Bozkır Arslanı Celaleddin’den

nefes kesen sezon finali

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN

(Yeni Bölüm)

Yayın Tarihi : 2 Temmuz 2021 / Cuma

Yayın Saati : 20.00

Yapım : Bozdağ Film

Yapımcı : Mehmet Bozdağ

Genel Yönetmen: Metin Günay

Yönetmen : Nurgisha ALMURAD

Senaryo : Mehmet Bozdağ, İsmail Güneş, Rafet Elçi, Engin Saygılı

Oyuncular : Emre Kıvılcım (Celaleddin), Yulduz Radjabova (Kutlu Bike), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Türkan Hatun), Jovahir Zakkrov (Cengizhan), Rano Shodiyeva (Ayçiçek), Rayxon Ulesanova (Mihri Cihan), Tohir Saidov (Nizamülmülk), Cemal Hünal (Behram), Sezgin Erdemir (Timur Melik), Akbarhoja Rasulov (Uzlagşah), Kaan Yalçın (Sultan Aleaddin), Ferhat Yılmaz (Şemseddin), Jamsid Sagatov (Cebe), Ali Khan (Cuci), Feruza Normatova (Şirin Hatun), Akmal Mirzo (Subutay), Johangir Abdulmalikov (Kılıç), Yaxyo Polatov (Akşah), Ebu Bekir Öztürk (Payidar), Mehmet Pala (Ötkir), Hasan Fehmi Gökdeniz (Şaman), Ayhan Levent (Atanazar)

Muhteşem prodüksiyonu ve heyecan yüklü öyküsü ile büyük ilgi gören dizisi ‘Bozkır Arslanı Celaleddin’, Cuma akşamı 20.00’de yedinci bölümüyle atv ekranında olacak.

7.Bölüm:

Celaleddin’in kendi planları doğrultusunda yaptığı hamlelerden ötürü sabrı taşan Sultan Alâeddin, nihai kararını vererek Uzlag Şah’ı veliaht ilan eder. Türkan Hatun istediği zafere ulaşmış gibi görünse de ufukta beliren Moğol tehlikesi tüm dengeleri değiştirir. Cengiz Han’ın Cuci komutanlığında bir süvari ordusunu Harzemşah ülkesine gönderdiği haberi üzerine Sultan Aleaddin, orduyu toplayarak başına geçer. Kutlu Bike’nin kardeşini Cengiz Han’dan kurtarabilmek için Tohto’yu ele geçirmeye çalışan Celaleddin ise ülkesini Moğol tehlikesine karşı koruyabilmek için farklı bir plan kurar. Cengiz Han’ın ordusu asıl maksatlarına ulaşmak için Harzemşah topraklarına girerken, iki ordu uzun yıllar sürecek kanlı savaşın ilk muharebesine girişir.

7.Bölüm tanıtımı için: https://www.atv.com.tr/bozkir-arslani-celaleddin/7-bolum-2-fragman/izle

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli