Sıradaki içerik:

SEVCAN’LA LEZZET YOLUNDA // 17 HAZİRAN PERŞEMBE SAAT 13.00

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN – 28 MAYIS CUMA – SAAT 20.00

CENGİZ HAN’IN AJANLARI BAŞKENTTE!

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN

(Yeni Bölüm)

Yayın Tarihi : 28 Mayıs 2021 / Cuma

Yayın Saati : 20.00

Yapım : Bozdağ Film

Yapımcı : Mehmet Bozdağ

Genel Yönetmen: Metin Günay

Yönetmen : Nurgisha ALMURAD

Senaryo : Mehmet Bozdağ, İsmail Güneş, Rafet Elçi, Engin Saygılı

Oyuncular : Emre Kıvılcım (Celaleddin), Yulduz Radjabova (Kutlu Bike), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Türkan Hatun), Jovahir Zakkrov (Cengizhan), Rano Shodiyeva (Ayçiçek), Rayxon Ulesanova (Mihri Cihan), Tohir Saidov (Nizamülmülk), Cemal Hünal (Behram), Sezgin Erdemir (Timur Melik), Akbarhoja Rasulov (Uzlagşah), Kaan Yalçın (Sultan Aleaddin), Ferhat Yılmaz (Şemseddin), Jamsid Sagatov (Cebe), Ali Khan (Cuci), Feruza Normatova (Şirin Hatun), Akmal Mirzo (Subutay), Johangir Abdulmalikov (Kılıç), Yaxyo Polatov (Akşah), Ebu Bekir Öztürk (Payidar), Mehmet Pala (Ötkir), Hasan Fehmi Gökdeniz (Şaman), Ayhan Levent (Atanazar)

HARZEMŞAH SARAYI’NDA İKTİDAR SAVAŞI

Prodüksiyonu ve heyecan yüklü öyküsü ile büyük ilgi gören yeni tarihi dizisi ‘Bozkır Arslanı Celaleddin’, Cuma akşamı 20.00’de ikinci bölümüyle atv ekranında olacak.

2.Bölüm:

Bozkır Arslanı Celaleddin’in ikinci bölümünde, Harzemşah sarayında iktidar savaşları kızışırken, Celaleddin’in kurtardığı Kutlu Bike’nin Cengiz Han’ın ajanı olduğu ortaya çıkacak. Celâlettin’in saraya Kutlu Bike ile dönmesi herkeste endişe yaratır. Bu durumun Cengiz Han’a açıkça savaş ilanı olduğunu düşünen ve Celaleddin’in emrine karşı gelerek elçilik kafilesine katılmasına sinirlenen Sultan Aleaddin, Celaleddin’in zindana atılmasını emreder. Tüm bu gelişmeler sarayda derin çatlaklar oluştururken, Sultan Aleaddin ve Türkan Hatun komutanların kontrolü nedeniyle de karşı karşıya gelir. Cengiz Han’ın ajanı olan Kutlu Bike, ilk vazifesini yerine getirir. Kutlu Bike’nin hamlesi Türkan Hatun’u hiç istemediği bir çıkış yapmak zorunda bırakır.

2.Bölüm tanıtımı için: https://www.atv.com.tr/webtv/bozkir-arslani-celaleddin/fragman/2?id=2614b4f7-e31b-4f19-9752-64a0ff45176e

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli