Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN – 18 HAZİRAN CUMA – SAAT 20.00

Haşhaşilerin hedefindeki Celaleddin,

Kutlu Bike’yle evleneceğini açıklıyor

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN

(Yeni Bölüm)

Yayın Tarihi : 18 Haziran 2021 / Cuma

Yayın Saati : 20.00

Yapım : Bozdağ Film

Yapımcı : Mehmet Bozdağ

Genel Yönetmen: Metin Günay

Yönetmen : Nurgisha ALMURAD

Senaryo : Mehmet Bozdağ, İsmail Güneş, Rafet Elçi, Engin Saygılı

Oyuncular : Emre Kıvılcım (Celaleddin), Yulduz Radjabova (Kutlu Bike), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Türkan Hatun), Jovahir Zakkrov (Cengizhan), Rano Shodiyeva (Ayçiçek), Rayxon Ulesanova (Mihri Cihan), Tohir Saidov (Nizamülmülk), Cemal Hünal (Behram), Sezgin Erdemir (Timur Melik), Akbarhoja Rasulov (Uzlagşah), Kaan Yalçın (Sultan Aleaddin), Ferhat Yılmaz (Şemseddin), Jamsid Sagatov (Cebe), Ali Khan (Cuci), Feruza Normatova (Şirin Hatun), Akmal Mirzo (Subutay), Johangir Abdulmalikov (Kılıç), Yaxyo Polatov (Akşah), Ebu Bekir Öztürk (Payidar), Mehmet Pala (Ötkir), Hasan Fehmi Gökdeniz (Şaman), Ayhan Levent (Atanazar)

Muhteşem prodüksiyonu ve heyecan yüklü öyküsü ile büyük ilgi gören dizisi ‘Bozkır Arslanı Celaleddin’, Cuma akşamı 20.00’de beşinci bölümüyle atv ekranında olacak.

Bozkır Arslanı Celaleddin’in beşinci bölümünde, Türkan Hatun’un tüm itirazlarına rağmen Kutlu Bike’yle evlenmeye karar veren Celaleddin, Haşhaşilerin ölümcül tuzağına düşüyor.

5.Bölüm:

Mihricihan’ın planıyla zehirli bir yılanın hedefine konan Kutlu Bike’ye yapılan saldırı Celaleddin’i çileden çıkarır. Celaleddin, Türkan Hatun’un tüm itirazlarına rağmen Kutlu Bike ile evlenmekte kararlı olduğunu açıklar. Bu haber Behram tarafından sevinçle karşılanır.

Haşhaşiler, Kutlu Bike vasıtasıyla Celaleddin’i ortadan kaldırmak ve Cengiz Han’ın saldırısı öncesinde ülkeyi iyice zayıflatmak için şeytani bir plan kurar. Sultan Aleaddin, Moğol tehlikesine karşı ülkesini korumak için yeni bir ittifak ararken, Türkan Hatun saraydaki nüfuzunu artırmak üzere hamleler yapar.

5.Bölüm tanıtımı için: https://www.atv.com.tr/bozkir-arslani-celaleddin/5-bolum-2-fragman/izle

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli