e
sv

BKM İMZALI RAMO’NUN YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

150 okunma — 22 Şubat 2021 23:07

“BÜYÜK PATRON RAMO…”

Show TV’nin sevilen dizisi, BKM imzalı Ramo’nun merakla beklenen 34. bölüm tanıtımı yayınlandı. Heyecan dolu tanıtımda Ramo’nun masanın başına oturması dikkat çekiyor. Sibel ile kavuştukları anlar ise izleyenleri derinden etkiliyor.

RAMO’DA NELER OLDU?

Ramo, Sibel’in yaşadığını ve Mazhar tarafından kaçırıldığını öğrendi. Müjdeli haberi Serdengeçtiler’in mekanında paylaşan Ramo, Sibel’i geri almak için planını yapmaya başladı. Mazhar ve diğerleri gibi oyuna dahil olarak planını adım adım işledi. Hem Sibel’i kurtaracak, hem de büyük patron Yıldırım’ın işini bitirecek bir plan yapan Ramo, Doğu ile birlikte Yıldırım’ın evini bastı. Yıldırım’a, Mazhar’ı aratarak Sibel’i bırakmasını istedi. Yıldırım, Ramo’nun isteğini yapmak zorunda kalınca Sibel, Mazhar’ın elinden kurtuldu. Mazhar, Sibel’in gitmesine izin verdi ancak Ramo’nun Yıldırım’la işi bitmemişti. Sibel’in kurtulmasıyla istediğini elde eden Ramo, büyük patron Yıldırım’ın işini bitirdi. Ramo’nun büyük patronu öldürmesiyle İstanbul’da dengelerin nasıl değişeceği ise şimdiden büyük merak konusu oldu.

Yapımcılığını BKM‘nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiçİlker Aksum, Emre Kınay, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, Cuma akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

İşte Ramo’nun 34. Bölüm Tanıtımı;

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/ramo-34-bolum-fragmani/93625

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli