e
sv

BKM İMZALI RAMO’DAN BİR TANITIM DAHA!

149 okunma — 22 Ocak 2021 00:37

“YANLIŞ KİŞİYLE ORTAKLIK YAPTIN!”

Show TV’nin sevilen dizisi, BKM imzalı Ramo’nun 29. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. İstanbul’da işlerin giderek karıştığı heyecan dolu tanıtımda Ramo ile gizemli patronun karşı karşıya geldiği anlar dikkat çekiyor.

RAMO’DA NELER OLACAK?

 

Cihangir’in ölümü İstanbul’daki bütün dengeleri alt üst etmiştir. Mazhar, Ramo’ya yardım ettiği için patronlarının karşısında büyük bir bedel ödemek zorunda kalırken Vadim de Ramo’yu ortadan kaldıracak bir planı devreye koymuştur. Nehir’in eline ise Sibel’i yok edecek bir belge geçer. Bu işte Boran da Nehir’e yardım ediyordur. Diğer yandan Ramo ve Sibel düğünlerini Adana’da yapmaya karar verirler. Aile İstanbul’dan ayrılmadan önce Ramo’nun yapması gereken son bir şey kalmıştır. Serdengeçtilerle harekete geçen Ramo’yu büyük bir sürpriz bekliyordur.

Yapımcılığını BKM‘nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiçİlker Aksum, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, Cuma akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

İşte Ramo’nun 29. Bölüm 2. Tanıtımı;

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/ramo-29-bolum-2-fragmani/92773

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • Kutay 8 ay önce
  • Bence iyidir