Sıradaki içerik:

SEVCAN’LA LEZZET YOLUNDA // 17 HAZİRAN PERŞEMBE SAAT 13.00

BİRİNCİLİK HABERİ – KARDEŞLERİM

KARDEŞLERİM ZİRVEYE YERLEŞTİ!

Cumartesi akşamları ekranlara gelen sevilen dizi Kardeşlerim, yayınlanan 14. Bölümüyle Tüm Kişiler izleyici kategorisinin en çok izleneni oldu.

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği Kardeşlerim, duygu dolu sahneleriyle izleyenleri yine ekranlara kilitledi. atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim, Tüm Kişiler’de %9,94 izlenme oranı ve %23,26 izlenme payı alarak birinci oldu.

Sevilen dizi, sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Başladıktan hemen sonra sosyal medyada #OğlumOBenim etiketiyle günün en çok konuşulanları arasına girdi ve bölüm sonuna kadar listede kaldı.

Kardeşlerim 14. Bölümde Neler Yaşandı?

KARDEŞLERİM DE SULAR DURULMUYOR!

SUZAN HAYATINI KURATARAN ÖMER’İN VELAYETİNİ ALMAYA KARAR VERDİ

Kıskançlık krizine girip Suzan’ın üzerine otomobil süren Nebahat, Ömer’in beklenmedik hamlesini hesaba katmamıştır. Suzan’ı korumak için hiç düşünmeden kendi feda eden Ömer hastaneye kaldırılır. Kolunda çatlakla kazayı atlatan Ömer’e Suzan’ın büyük bir sürprizi vardır. Hatasını anlayan Suzan bunu telafi etmek ister ve Ömer’in velayetini almaya karar verir. Bunu duyan Harika, sinir krizi geçirir. Kadir ile kız kardeşi hakkında konuşma sırası ise Doruk’tadır. Kadir’i Melisa’yı eve bırakırken gören Doruk, Kadir’in bir zamanlar Asiye için ona yaptığı uyarı konuşmasını bu kez kendi kız kardeşi için yapar. “Kardeşimi üzersen ben de seni üzerim” der. Asiye ile Doruk arasında kıskançlık savaşı devam eder.

Akif, Nebahat’e adam öldürmeye kalkışmadan dava açmaya kalkan Suzan’ı tehdit eder.

SAHİP OLDUĞU ZENGİNLİĞİ PAYLAŞMAK İSTEMEYEN HARİKA İSE ÖMER’E TUZAK KURDU!

Ömer’i hayatından uzaklaştırmak için harekete geçen Harika ona tuzak kurar. Suzan’ın Ömer’i evden atması kafasına vazo ile vurup kendini yaralar ve suçu Ömer’in üzerine atar.

Sıcacık hikayesi ile Cumartesi akşamlarına damgasını vuran Kardeşlerim, merak dolu gelişmelerle 29 Mayıs akşamı atv’de!

15.bölümün tanıtımı:

https://www.atv.com.tr/webtv/kardeslerim/fragman/15?id=daf24a52-2c93-4eaa-88ac-4096c140e862

Yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi gibi sevilen ve başarılı isimleri kadrosunda buluşturan Kardeşlerim, heyecan ve merak dozu giderek artan yeni bölümüyle 29 Mayıs Cumartesi akşamı atv’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli