e
sv

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA – 9 ARALIK PERŞEMBE – SAAT 20.00

124 okunma — 08 Aralık 2021 23:44

FİKRET, İMKÂNSIZ AŞKIN PENÇESİNDE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

(Yeni Bölüm)

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dördüncü sezonunda da perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova’ 9 Aralık Perşembe akşamı 20.00’de 116’ncı bölümüyle atv ekranında olacak.

Yayın Tarihi : 9 Aralık 2021 / Perşembe

Yayın Saati : 20.00

Yapım : Tims&B Productions

Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Yönetmen : Murat Saraçoğlu

Senaryo : Yıldız Tunç, Ayça Üzüm, Atilla Özel, Selena Çağlayan

Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Hakan Gümüşoğlu), Furkan Palalı (Fikret Fekeli), Hilal Altınbilek (Züleyha), Hülya Darcan (Lütfiye), Bülent Polat (Gaffur), İlayda Çevik (Betül) Serpil Tamur (Haminne), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Yeninci (Saniye), Selin Genç (Gülten), Aras Şenol (Çetin), Polen Emre (Fadik), Şahin Vural (Raşit) ve ve Erkan Bektaş (Abdulkadir Keskin).

116.Bölüm Özeti:

ABDÜLKADİR’İN TEHDİTLERİ LÜTFİYE’Yİ YILDIRMIYOR

Lütfiye ve Betül’ü yeterince korkutan Abdülkadir, Vahap’ı da alıp gider. Ancak Lütfiye’nin işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Betül’ü, olanları kimseye anlatmaması konusunda tembihlerken, Abdülkadir’in Fekeli’yi öldürdüğünü kanıtlayacak deliller aramaya girişir.

FİKRET VE BETÜL NİŞANLANIYOR

Züleyha’ya duyduğu aşkın imkansız olduğunu anlayan Fikret, teyzesini dinleyip Betül’le evlenmeyi kabul eder. Betül amacına ulaşmanın mutluluğunu yaşarken, Fikret, Züleyha’yı kalbinden nasıl atacağını düşünmeye başlar. Nişan gününde gözlerini Züleyha’dan alamazken, Lütfiye, Züleyha’yı unutabilmesi için Çukurova’dan gitmesi gerektiğini söyler.

VAHAP VE ABDÜLKADİR’İN OYUNU ORTAYA ÇIKIYOR

Vahap ve Abdülkadir’in Fikret’e kurduğu kumpası öğrenen Hakan, bu kez Abdülkadir’in gözünün yaşına bakmaz ve arkasından iş çeviren ikiliyle büyük bir tartışmaya girer. Vahap’ın kendisine ayak bağı olması Abdülkadir’i yeni bir karar almaya iter.

ZÜLEYHA’YI BEKLEYEN BÜYÜK TEHLİKE!

Hakan’a gittikçe bilenen Vahap, onun canını yakmak için hedefine Züleyha’yı koyar. Gizlice Züleyha’nın odasına girecek kadar gözünü karartan Vahap’ı bu kez kimse durduramaz.

Bir Zamanlar Çukurova’ yeni bölümüyle perşembe 20.00’de atv’de.

116.bölüm tanıtımı: https://www.atv.com.tr/bir-zamanlar-cukurova/116-bolum-2-fragman/izle

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli