e
sv

BENİ BIRAKMA “Sen Benim Alın Yazımsın”

254 okunma — 01 Kasım 2020 00:20

Yayın Tarihi : 2 Kasım 2020 / Pazartesi

Yayın Saati  : 14.00

 

Yapımcı    : Focus Film  – Nilgün SAĞYAŞAR – Ayşe MEDRAN

 

Yönetmen : Hülya Özyıldırım, Ayşe Tügen, Nujin Yıldız, Dilşen Kavuzlu, Ayşegül Işıkay

 

Senaryo    : B.Nihan Eren, Serdest Vural, Nesrin Zamur, Deniz Güney İşintek, Lami Birand

 

Oyuncular : Emrah Akduman, Hazal Eylül Çelik, Gökberk Yıldırım, Eda Nur Gülbudak, Esengül Aypek, Fatih Gühan, Deniz Can, Emine Koyuncular, Buğra Gündoğdu, Derya Doğruöz, Mehmet Boray İsabetli, Banu Güngör Uğur Dökmeci, Özlem Boyacı, Okan Şenozan, Şebnem Gürsoy

 

476.Bölüm:

Meltem, Tarık ve Firuze’ye attığı iftira sayesinde, Tarık karşısında aldatılmış eş veryansınlarıyla evi birbirine katar. Firuze hakkında söylenen kötü şeylere daha fazla dayanamayan Leyla beklenmedik bir tepki verir. Bu tepki karşısında Arzu’nun takınacağı tavır merak konusudur. Uğradığı haksızlığı ailesine izah etmeye çalışırken istediğini bulamayan Tarık, deliye dönse de Firuze’nin düştüğü duruma tahammül edemez. Ailesinin yıkıcı tepkisiyle alt üst olan Firuze’de ne yaparsa yapsın Yusuf’u sakinleştiremez. Ev yangın yeri gibiyken Tarık’ın çıkıp gelmesi Yusuf ve Tarık’ı büyük bir hesaplaşmaya götürür. Yusuf’un ve Leman’ın ne halde olduğunu merak edip evlerine gitmek isteyen Gönül yine Ferit’in engeline takılır. Müjgan’la, Bora ise planlarını daha çirkin bir boyuta taşırlar. Ancak Cihan’ın öğrenip deliye döndüğü bu plan sayesinde Gönül, Müjgan’ın oyununu öğrenir. Ablasının ihanetiyle soluğu Yusuf’un yanında almak isteyen Gönül hayatının en zor anlarından birini yaşayacaktır.

Yayın Tarihi : 3 Kasım 2020 / Salı

Yayın Saati  : 14.00

477.Bölüm:

Verdiği sert tepkiyle Tarık’ı iyice kendinden uzaklaştırdığını fark eden Meltem, tavır değiştirip daha ılımlı davranır. Evde işlerin biraz daha yoluna girmesine rağmen Tarık’ın aklı hala Firuze’dedir. Tarık’ın bu olayın gerçek yüzünü ortaya çıkartmak için gazetecinin peşine düşmesi Meltem’i zor durumda bırakacaktır. Yaşanan gerilimle Müjgan’ın desteğini kaybetmek istemeyen Bora, Müjgan’ı mutlu edecek bir plan yapar. Yusuf’un okula gitmesine izin vermemesiyle şoka uğrayan Firuze, bu kadar baskıya boyun eğemeyeceğini söyleyerek okula gider ancak Ferit’in peşinden gelip okulda olay çıkartması Firuze’yi çok zor duruma sokar. Mahallelinin de kendine hak vermediğini fark eden Firuze büyük bir karar verir. Leman, Gönül’ün söz atmadığını öğrense de Gönül’e Yusuf’la barışmak için istediği desteği vermez. Yusuf’tan bir kere daha sert sözler işiten Gönül için yaşamın bir anlamı kalmaz ve korkunç bir karar verir. Yusuf gerçekleri öğrendiğinde perişan olur.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli