e
sv

Azize, Aslan’ı Midyat’tan uzaklaştırmaya çalışıyor!

170 okunma — 09 Ekim 2020 01:03
Midyat

HERCAİ

 .

(Yeni Bölüm )

 .

“İntikamdan doğan imkansız bir aşk masalı ”

 .

Midyat .

Yayın Tarihi : 9 Ekim 2020 / Cuma

Yayın Saati  : 20.00

 .

Yapımcı    : Mia Yapım

Yönetmen : Barış Yöş

Senaryo    : Feraye Şahin, Zeynep Şirin Yalgın, Berşan Tan, Pelin Gülcan, Nergiz Herdem İnce

.

Oyuncular : Akın Akınözü (Miran Aslanbey), Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu), Ayda Aksel (Azize Aslanbey), Serhat Tutumluer (Hazar Şadoğlu), Macit Sonkan (Nasuh Şadoğlu), Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey), Oya Unustası (Gönül Aslanbey), İlay Erkök (Yaren Şadoğlu), Tansu Taşanlar (Azad Şadoğlu), Ahmet Kayakesen (Harun), Zuhal Yalçın (Asiye).

.

Midyat

.

42.BÖLÜM

.

Azize’nin uğruna yıllarını harcadığı intikamın asıl sebebini öğrenip daha fazla kimse zarar görmeden bu intikamı bitirmek isteyen Reyyan ve Miran yalandan bir ayrılık oyunu oynamaya karar vermişlerdir. Bu ayrılık aralarındaki özlem ve tutkuyu had safhaya çıkarırken Aslan’ın yan evde bilerek bıraktığı çakmağı bulan Miran’ın kıskançlığı ortalığı fena karıştırır. Reyyan’ın hamile olduğunu zanneden Hazar onu ve bebeğini olaylardan uzak tutmak için onları Zehra’nın yanına götürmeye karar verir. Bunu duyan Miran ise uzakları yakın etmenin yollarını arar ve Reyyan’ın gitmesine fırsat vermeden Zehra’yı ona getirir. Fakat Miran’ın bu hamlesi hiç beklenmedik olaylara sebep olacaktır. Aslan’ı bir türlü gönderemeyen Azize ise Aslan’ın duvarındaki Reyyan’ın fotoğraflarını görünce şok olur ve gönlünü Reyyan’a kaptıran Aslan’ı da bu sevda uğruna kaybetmemek adına Midyat’tan gitmesi için ona reddedemeyeceği bir teklif sunar.

.

42. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ:

https://www.atv.com.tr/webtv/hercai/fragman/42?id=28db0327-26d5-4de1-8833-eef319078d76

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • MustafaCanGurel 12 ay önce
  • Çok bilgilendirici bi metin olmuş bu şekilde daha fazla gelmesi güzel olur.Teşekkürler.

avatar
  • Neolan 12 ay önce
  • Hercai cok sevdigim bir dizi gecen haftaki bolum cok heyecanli gecmisti.Bu haftayi da merakla bekliyorum.Cok guzel bir tanitim yazisi hazirlamissiniz tesekkurler.