Sıradaki içerik:

ELİF TAYURAK ANNESİNİN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ DETAYLARI ANLATTI! – NELER OLUYOR HAYATTA

Aydemir ailesinin avukatı Erdoğan Tunç “Neler Oluyor Hayatta”

Aydemir ailesinin avukatı Erdoğan Tunç, “Neler Oluyor Hayatta” programına canlı bağlanarak olayla ilgili çarpıcı detayları paylaştı.

https://www.kanald.com.tr/neler-oluyor-hayatta/ozel-klipler/avukat-erdogan-tunc-leylanin-cinayet-suphelisi-olan-amcanin-tahliye-karari-hakkinda-carpici-detaylar-paylasti

https://www.youtube.com/watch?v=II5nZnDketE

 

Aydemir ailesinin avukatı Erdoğan Tunç “Neler Oluyor Hayatta” programına canlı bağlanarak olayla ilgili çarpıcı detayları paylaştı.

4 yaşındaki Leyla’nın infial uyandıran ölümünün ardından baş şüpheli olan amca Yusuf Aydemir ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının çarptırıldıktan sonra tahliye edildi.

Avukat Erdoğan Tunç verilen tahliye kararının hatalı olduğunu vurgulayarak şüphelilerin hepsinin serbest kalmasıyla birlikte olayın faili meçhul cinayet olarak nitelendirebileceğini söyledi. Avukat Tunç ardından  “Bence şüpheli tek kişi değil, organize bir suç işlendi” dedi. Amca ile diğer şüpheliler arasında “şüphe” bakımından çok fark olmadığını vurgulayan Tunç, amcaya verilen müebbet hapis cezasının amacının kamuoyu algısı oluşturmak olduğunu ifade etti. Davayla ilgili çarpıcı detaylar aktaran Erdoğan Tunç, Leyla’nın cansız bedeni bulunmadan 3 gün önce T.K. isimli bir kullanıcının sosyal medya hesabından “Leyla dere kenarında ölü bulundu” notuyla paylaşım yapıp ardından sildiğini aktardı. Bunun araştırılmadığını söyleyen Tunç, adli tıp raporuyla ilgili yanlış bir bilgiyi de düzeltti. Tunç, raporda Leyla’nın açlıktan öldüğüne dair bir ibare olmadığını söyledi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli