Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

HAYAT GÜZELDİR // 12 ARALIK CUMARTESİ SAAT 08.15

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

HAYAT GÜZELDİR

12 ARALIK CUMARTESİ/08.15

Genel İzleyici

2021 YILINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Hayat Güzeldir’de bugün; Astrolog  Duygu Demir gökyüzü bize neler söylüyor, 14 Aralık’taki güneş tutulması Türkiye’yi ve burçları nasıl etkileyecek, 2021 yılında hangi burcu neler bekliyor sorularını yanıtlıyor. Estetik Güzellik Koçu Selenay Acar dudak dolgusu uygulaması ve burun askılama işlemi hakkında bilgilendiriyor. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Altan Kaman refraktif cerrahinin ne olduğunu ve refraktif cerrahi yöntemlerini aktarıyor. Estetik Diş Hekimi Dt. Kadir Toktaş misafirlik protezinin ne olduğunu, zirkonyum kaplamanın estetik açıdan farkının ne olduğunu ve evde doğal yöntemlerle ağız kokusunun nasıl geçirilebileceğini anlatıyor. Yüksek İç Mimar Merve Yılmazer alanına dair merak edilen konuları açıklarken, Eğitim Uzmanı Bülent Gündağ Mert ise Türkiye’de eğitimin daha iyi olabilmesi için nelerin yapılabileceğini, parmak saymanın neden zararlı olduğunu, matematikte doğru bildiğimiz yanlışların neler olduğunu söylüyor.

Hayat Güzeldir”, 12 Aralık Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli