Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

‘ARIZA’NIN YENİ BÖLÜMÜNDEN DİKKAT ÇEKEN BİR ÖN İZLEME SAHNESİ DAHA!

“YAKIYOR FİKO, SÖNDÜREMİYORUM…”

Show TV’de ekrana gelen ve beğeni ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın yeni bölümünden ikinci ön izleme sahnesi yayınlandı. Burak’ın Fiko ile dertleştiği sahnede Ali Rıza ve ailesinin, Halide’yi istemeye gittiğini duyan Burak büyük bir acı yaşıyor. Gözyaşlarını tutamayan Burak, içindeki duyguları ifade ederken Halide’ye karşı olan hislerinin hala bitmediğini gösteriyor.

ARIZA’NIN 24. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

İhtiyar, Balaban’ın şartını kabul eder ve konsorsiyumda yeni bir dönem başlar. Ali Rıza, Halide’nin başına gelenlerden sonra Balaban’ın peşini bırakmamaya karar verir. Konsorsiyum toplandığında ise Ali Rıza yaptıklarıyla herkesi şoke eder. Ali Rıza ve ailesi, Halide’yi istemeye gittikleri Haşmet’in evinde, hiç beklemedikleri bir durum ile karşı karşıya kalırlar. Ali Rıza her şeyi göze alır ve babasıyla ilgili gerçeklere ulaşabilmek için eski bir polisin peşine düşer. O esnada ise konsorsiyum aldığı kararla Ali Rıza’yı oyun dışında bırakacaktır.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni bölümü bu akşam saat 20.00’de Show TV’de.

İşte “Arıza”nın 24. Bölümünden 2. Ön İzleme Sahnesi;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/ariza-24-bolum-2-on-izlemesi/93791

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli