e
sv

KUZEY VE YILDIZ’IN BAŞI BELADA!

177 okunma — 25 Ocak 2021 16:40

KUZEY VE YILDIZ İÇİNE DÜŞTÜKLERİ DURUMDAN NASIL KURTULACAK?

 

Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk‘ın dün akşam yayınlanan bölümü heyecan ve eğlence dolu sahneleriyle seyircilerini ekran başına kilitledi. Kuzey’in kızlarının kar tatili kaçamağının, hiç beklemedikleri bir felaketle sonuçlandığı bölümün finalinde Engin Ar’ın şikayeti üzerine Kuzey ve Yıldız tutuklandı. Herkesin başına türlü belalar gelirken, tüm bunlardan nasıl kurtulacakları ise şimdiden büyük merak konusu oldu.

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, ABC1’de yüzde 4.13 rating ve yüzde 7.99 izlenme payı, AB’de yüzde 2.82 rating ve 5.93 izlenme payı, Total’de 6.85 rating ve yüzde 13.45 izlenme payı elde etti. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümünün başlamasıyla birlikte #BaşımızBelada etiketi uzun süre sosyal medyada konuşuldu.

 

KUZEY VE PAMPALARI, ENGİN AR’I İKNA ETMEYE ÇALIŞTI!

 

Yıldız da Kuzey gibi konu Feride olunca kendini tutamayıp Engin Ar’ın cezasını kesti ancak bu durum ikili için yeni bir sorunu da beraberinde getirdi. Yaşadıklarından sonra Engin Ar, Kuzey ve Yıldız’dan şikayetçi olmaya karar verdi. Kuzey ise mavişiyle hapislere düşmemek için harekete geçti ve Engin Ar’ı bu kararından vazgeçirmeye çalıştı ancak bu iş sandığı kadar kolay olmadı. Engin Ar’ı vazgeçirmek için Kuzey ve pampaları her yolu denese de, Engin Ar kararından vazgeçmedi. Önce korkutma yolunu deneyen pampalar, daha sonra ünlü gurmeye kendi işkence yöntemlerini uygulamaya başladı ancak bir sonuç alamadılar.

 

Engin Ar’a işkence;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/gule-gule-iskence/92835

 

Sefer’den acımasız yöntem;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/seferden-acimasiz-yontem/92837

KUZEY’İN KIZLARI VE BACANAKLAR MAHSUR KALDI!

Kuzey, Engin Ar meselesiyle uğraşırken kızları da bacanaklarla beraber kayak merkezine gitti. Gençlerin karın keyfini çıkardığı bu kaçamakta ise başlarına hiç ummadıkları bir felaket geldi. Bacanaklarla beraber kar motoru keyfi yapan kızlar, motorun yakıtı bitince yolda mahsur kaldılar.

 

Gençler mahsur kalıyor;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/gencler-mahsur-kaldi/92841

 

KUZEY VE YILDIZ TUTUKLANDI!

 

Motorunun yakıtı bitince Gökçe ve Osman, yola yürüyerek devam ederken, Osman düşerek yaralandı. Engin Ar ise başına gelenlerden sorumlu olanları savcılığa şikayet edince Yıldız, Kuzey ve pampaları soluğu mahkemede aldı. Tüm çabalarına rağmen Kuzey ve Yıldız hakkında tutuklama kararı çıktı.

 

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/kuzey-ve-yildizin-basi-belada/92844

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

 

Show TV‘nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 49. bölüm tanıtımı yayınlandı. Kuzey’in kızları ile bacanakların zor anlarının ekrana geldiği tanıtımda Kuzey, Yıldız, Sefer ve Nahide hep beraber tatile çıkmaya karar veriyor. Elindeki teste bakan Yıldız’ın şoke olan hali ise akıllara “Yıldız hamile mi?” sorusunu getiriyor.

 

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkurt, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümü Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 49. Bölüm Tanıtımı;

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/kuzey-yildizi-ilk-ask-49-bolum-fragmani/92842

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli