e
sv

ARİF VE ZEKERİYA’NIN BAŞI YİNE DERTTE! GENÇLİĞİM EYVAH!

162 okunma — 20 Eylül 2020 23:41
GENÇLİĞİM EYVAH

Yayın Tarihi  : 21 Eylül 2020 / Pazartesi

Yayın Saati   : 20.00

 .

Yapımcı       :  Süreç Film

Yönetmen   :  Deniz Yılmaz Şayir

Senaryo       :  Ayhan Barış Başar, Ünal Yeter

.

GENÇLİĞİM EYVAH

.

Oyuncular : Cengiz Bozkurt (Arif Asmalı), Levent Ülgen (Zekeriya Bozoğlu), Günay Karacaoğlu (Hacer Asmalı), Ulviye Karaca (Nuriye Bozoğlu), Ekin Mert Daymaz (Ahmet Asmalı), Elif Doğan (Azra Bozoğlu), Burak Tozkoparan (Zola Asmalı), Erdem Kaynarca (Çavi Bozoğlu), Bahar Süer (Suzan Asmalı Bozoğlu),  Zehra Yılmaz (Çağla), Kemal Uçar (Veysi Bozoğlu), Beyti Engin (Muhtar Metin), İpek Çiçek (Ayşe Bozoğlu), Anıl Şahan Karataş (Felaket Necdet)

.GENÇLİĞİM EYVAH .

15.Bölüm:

Arif ve Zekeriya’nın yirmi beş sene önce Bodrum’daki Kebapçılar Kongresi’nde oda arkadaşları olan Yakup çıkagelir. Arif ve Zekeriya’nın İtalyan kızlarla olan ilişkisini bilmesi bir yana, boşboğaz bir adamdır Yakup… Arif ve Zekeriya’nın eşlerinin yanında bir pot kırmadan önce Yakup’u bir an önce göndermesi gerekmektedir.

.

Azra’yı kaybetmesi bir yana, yaptığı fedakârlıktan habersiz olan ailesi ve sevdikleri Ahmet’e sırt çevirmiştir. Bir tek Çağla onu yalnız bırakmamakta, destek olmaktadır. Ama bir de üzerine Azra’yı Zola’ya isteyecekleri haberi gelince Ahmet tamamen yıkılır.

.

GENÇLİĞİM EYVAH

.

15.Bölüm tanıtımı için: https://www.atv.com.tr/webtv/gencligim-eyvah/fragman/15?id=9454da53-29d7-4aa3-94b9-1b644f66da01

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli