e
sv

‘ALEV ALEV’ YENİ TANITIMIYLA BÜYÜK SES GETİRECEK!

151 okunma — 09 Ekim 2020 00:10
ALEV ALEV

YENİ SEZONUN EN İDDİALI YAPIMLARINDAN BİRİ OLMAYA ADAY ‘ALEV ALEV’DEN YENİ TANITIM!

.

Show TV’de ekranlara gelecek, Ay Yapım imzalı, haberleri çıkmaya başladığı ilk andan itibaren merakla beklenen yeni dizi ‘Alev Alev’in üçüncü tanıtımı yayınlandı. Görkemli bir davet sırasında çıkan yangın izleyicilerin nefeslerini keserken, tüm olayların da başlangıcına imza atacak. Tanıtımda ekranlara gelen ve ardında dev bir prodüksiyonun olduğu yangın sahnesi, şimdiden seyircileri nasıl sürükleyici bir dünyanın beklediğinin sinyallerini verdi.

.

ALEV ALEV

.

3 KADIN, 3 KADER…

.

Güçlü oyuncu kadrosuyla ve etkileyici hikayesiyle ‘Alev Alev’ birbirinden farklı, güçlü üç kadının bambaşka hikayelerle kesişen hayatlarına odaklanıyor. Sarnıçtaki yangından sonra bu üç kadının hayatında hiçbir şey bir daha eskisi gibi olmayacak.

.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş’ın yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

.

ALEV ALEV .

Değdiği tüm hayatları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler… Kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesi…

.

‘Alev Alev’ yakında Show TV’de başlıyor!

.

İşte Alev Alev’in 3. Tanıtımı:

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/alev-alev-1-bolum-2-fragmani/90153

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • ahmettavsan 12 ay önce
  • Alev Alev dizisinin başlıyacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum dizide bir çok iyi oyuncular var.