e
sv

“AİLE ARASINDA” TÜM EĞLENCESİYLE ÇARŞAMBA AKŞAMI SHOW TV’DE!

180 okunma — 05 Ekim 2020 13:12
AİLE ARASINDA

Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Deniz Hamzaoğlu, Su Kutlu, Devin Özgün Çınar, Ayta Sözeri, Ünal Yeter, Arif Erkin gibi usta oyuncuların yer aldığı 2017 yapımı “Aile Arasında”, Çarşamba akşamı Show TV’de!

.

.

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikâh, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir? Muhteşem kadrosu, hız kesmeyen mizahıyla film, izleyiciye akıllardan çıkmayacak bir komedi vaat ediyor.

.

AİLE ARASINDA  .

“Aile Arasında”, 7 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • Kamal 12 ay önce
  • Gülse Birsel yazmış zaten filmin kötü olmasının imkanı yok. Çarşamba akşamı show tvdeyiz ozaman. Bekliyorum sabırsızlıkla