Sıradaki içerik:

‘ARIZA’NIN YENİ BÖLÜMÜNDEN ÖN İZLEME SAHNESİ YAYINLANDI!

KURULUŞ OSMAN’IN TARGUN HATUN’U ZEYNEP TUĞÇE BAYAT KARAKTERİNİ ANLATTI

KURULUŞ OSMAN’IN TARGUN HATUN’U ZEYNEP TUĞÇE BAYAT,

KARAKTERİNİ ANLATTI:

BOYUN EĞMEK ONUN DOĞASINDA YOK’

Yapımını Bozdağ Film’in gerçekleştirdiği, atv ekranındaki ikinci sezonda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinden inmeyen

Kuruluş Osman’da ilk kez 34’üncü bölümde izleyici karşısına çıkan

Targun Hatun, adından sıkça söz ettiriyor.

Kuruluş Osman’ın 36’ncı bölüm fragmanında Osman Bey’in “Targun Hatun gayrı benim nikâhlım olacaktır” sözleri dikkat çekerken; karaktere hayat veren Zeynep Tuğçe Bayat, diziyi ve rolünü anlattı.

Targun Hatun’la ilgili “Daha önce oynadığım karakterlere de benzemiyor Targun. İsmini bile çok seviyorum” diyen Bayat, karakterle benzeştiği yönleri “Targun’la bazı özelliklerimiz göz ardı edilemeyecek kadar benziyor. Kararlı, zorluklardan yılmayan, başkalarının onun için çizdiği sınırlamalara boyun eğmeyen biri. Ama bir taraftan da şefkatli, ailesine ve sevdiklerine çok derinden bağlı. Buralarda birleşiyoruz sanırım” sözleriyle anlattı.

Kayı Obası’na gelişiyle dengeleri değiştiren Targun Hatun için “Sıra dışı bir kadın. Güçlü ama bir o kadar da asi. Gücün kimin elinde olduğu onun için fark etmiyor. Boyun eğmek doğasında yok. Savaşçı bir bey kızı olarak Osman’ın yanında obaya girdiği an herkes bunu fark ediyor” şeklinde konuşan başarılı oyuncu, karakterinin Osman Bey’le ilişkisi ile ilgili ise “Gelecek bölümlerle ilgili çok bilgi veremiyorum ama Targun, Osman Bey’i tanımaya başladıkça obada tansiyonun yükseleceğini söyleyebilirim” diyerek ‘Kuruluş Osman’ izleyicilerinin heyecanını artırdı.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, 36’ncı bölümü ile 2 Aralık Çarşamba akşamı atv ekranında olacak.

36. bölüm fragmanı: https://www.atv.com.tr/webtv/kurulus-osman/fragman/36?id=1e8a394c-c383-4867-9145-db6fa8d5b6ed

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli