Sıradaki içerik:

DİZİ TV – YENİ BÖLÜM – 17 OCAK PAZAR – SAAT 11.45

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

Korkmazlar intikam yemini ediyor!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

(Yeni bölüm)

Namını kaybedersen her şeyini kaybedersin!”

Yayın Tarihi : 1 Aralık 2020 / Salı

Yayın Saati : 20.00

Yapım : atv

Yönetmen : Onur Tan

Senaryo : Bahadır Özdener

Oyuncular : Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik ( Ceylan), Ali Sürmeli ( Doğan), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Pelin Akil Altan (Bahar), Engin Benli (Yaman), Sabiye Tozan (Hayriye Çakırbeyli)

174. Bölüm:

Alpaslan Çakırbeyli’nin hapishanede Derman Korkmaz’ı öldürmesiyle dengeler değişir. Yaman Korkmaz, abisinin cenazesinde Hızır Çakırbeyli ve dostlarının yüzüne karşı yüksek perdeden intikam yemini eder. Hızır Çakırbeyli, her zamanki gibi kurduğu oyundan açık vermez. Kendisine karşı gelen yeğeni Alpaslan’ın, Derman Korkmaz’ı öldürmesiyle bir yandan gurur duyan Hızır Reis, bir yandan da hayatından endişe eder.

 

Hızır Çakırbeyli abisinin emaneti canından çok sevdiği Alpaslan’ın hayatından endişe ederken Bahar Sincanlı’yla başlayan gönül ilişkisi yüzünden ortalık karışır. Çocukluk arkadaşı Ömür’ün Bahar’ı öldürmek için tetikçi tutmasından sonra Bahar’ı yanından ayırmayan Hızır, oğlu Hızır Ali’nin kendisinden uzaklaşmasına neden olur. Hızır Reis, Hızır Ali’nin de Alpaslan gibi kendi başına kararlar vererek hayatını tehlikeye sokmasını istemez.

174.bölüm tanıtımı: https://www.atv.com.tr/webtv/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz/fragman/174?id=4c45a745-0b13-475f-b3a3-55f689131d90

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Avatar
  • mevlüde senay2 ay önce
  • çok iyi bir site en begendigim takip ettigim programlar atv nin kasım ayı 1. tebrik ediyorum her halukarda rakipsiz bir kanal zaten seviyeli ve dogru habercilik